Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie 16.02.2020 – 6. niedziela zwykła

  1. Dziś kolekta specjalna na spłatę remontu dachu.
  2. W środę o 18.00 msza w intencji mieszkańców ul. Dojazdowej, Granicznej i Wałowej.
  3. W piątek – z racji III piątku miesiąca – po mszy odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  4. W sobotę w restauracji „Polonez” odbędzie się IX Wilkowyjski Bal Charytatywny. Początek o godz. 19.00. Zgłoszenia przyjmowane są do jutra w kancelarii, koszt 130 zł od osoby (gotówką lub przelewem, jednak po wcześniejszym zgłoszeniu osobistym). Środki finansowe przeznaczymy na pomoc w zakupie protez dla Amelii Pyki z Żor.
  5. Również w sobotę odbędzie się Tyski Wieczór Uwielbienia, szczegóły na plakacie.
  6. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby parafii.
  7. W niedzielę 1 marca chcemy uczcić 75. rocznicę Tragedii Górnośląskiej. Uroczystość rozpoczniemy o 16.00 mszą w intencji ofiar z terenu obecnych Tychów, zwłaszcza z Wilkowyj. Następnie zapalimy znicz i złożymy kwiaty pod pomnikiem pamięci ofiar, a potem będzie możliwość udziału w projekcji filmów i prelekcjach w kościele. Całość współorganizują Rodziny deportowanych, Zarząd i Rada Osiedla oraz Parafia.