Menu Zamknij

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 08.03.2020 – 2. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Dziś kolekta na potrzeby parafii. Przed kościołem zbiórka na Fundusz Misyjny „Ad gentes”. O 15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, które wygłosi ks. Bartłomiej Cudziło, wikariusz parafii pw. św. Marii Magdaleny w Tychach.
  2. W piątek o 16.30 Droga Krzyżowa. Zalecki (wypominki) za zmarłych, za których modlimy się w czasie nabożeństwa, można składać do przygotowanego koszyczka lub w zakrystii.
  3. W sobotę o 15:30 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna na spłatę remontu dachu.
  5. Zgłoszenia chętnych do adoracji Najświętszego Sakramentu w domu, które odbędą się w ramach rekolekcji w sobotę 28 marca, przyjmujemy w zakrystii po mszach. Można umówić się z rodziną lub sąsiadami i przyjąć taką wizytę wspólnie.