Menu Zamknij

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 24.01.2021 – 3. NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś z inicjatywy papieża Franciszka obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. „Słowo Ciałem się stało i zamieszkało między nami”, dlatego dziękując wam za modlitwę podczas mszy „kolędowych”, przejdę ulicami parafii, błogosławiąc Najświętszym Sakramentem – trasy i godziny tak jak wiosną ubiegłego roku i na Boże Ciało (mapka w gablotce i na Internecie). Kolekta na zakup opału.
  2. Pragnę podziękować za ofiary kolędowe, które pomogą nam kontynuować remont w domu parafialnym. Przed nami zakup drzwi do salek.
  3. Dziękuję też wszystkim, którzy w minioną środę przyszli do kościoła, by adorować Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Gorąco zachęcam, by wstępować na modlitwę osobistą do kościoła, który jest otwarty codziennie.
  4. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby parafii. O 19:00 zapraszam na modlitwę wieczorną z kolędowaniem pod hasłem „Padniemy na twarz przed Tobą”.