Menu Zamknij

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 11.04.2021 – 2. NIEDZIELA WIELKANOCY, CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

  1. Po zmianie obostrzeń limit miejsc w naszym kościele wynosi 20. Zajmujemy tylko miejsca oznaczone kartką. Pierwszeństwo udziału w mszach mają osoby związane z zamówioną intencją. Przestrzegamy zasady „dezynfekcja – dystans – maseczki”.
  2. Dziś 2. niedziela wielkanocna – święto Miłosierdzia Bożego. Msze święte o 8:00, 9:30, 11:00 (z transmisją) i 16:00. O 15:30 nabożeństwo z możliwością przyjęcia Komunii dla tych, którzy nie będą w tym dniu na mszy. Kolekta na Caritas archidiecezji.
  3. W środę msza za mieszkańców ulic: Chłodniczej, Łąkowej, Młyńskiej i Wąskiej.
  4. W piątek z racji III piątku miesiąca msza wotywna o Miłosierdziu Bożym, a po niej koronka.
  5. Za tydzień kolekta na spłatę remontu dachu. Przy tej okazji dziękuję za wszelkie ofiary, które w ostatnim czasie wpłynęły na konto parafii.