OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 06.06.2021 – 10. NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W czasie mszy i nabożeństw w kościele zajmujemy miejsca oznaczone kartką. Osoby pozostające na zewnątrz mogą skorzystać z wystawionych krzeseł. Przestrzegamy zasady „dezynfekcja – dystans – maseczki”.
  2. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu procesji Bożego Ciała oraz za liczny udział.
  3. Dziś kolekta na Wydział Teologiczny UŚ. O 11:00 msza chrzcielna i za roczne dzieci, miejsca wewnątrz są przeznaczone wyłącznie dla najbliższej rodziny tych dzieci.
  4. Po mszy o 16:00 procesja wokół kościoła. Procesje będą również w tygodniu po mszy do czwartku włącznie.
  5. W środę msza za mieszkańców ulic: Wiejskiej, Wilczej, Wilkowyjskiej i Wiśniowej.
  6. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z tej racji nie obowiązuje post piątkowy.
  7. W przyszłą niedzielę przypada 13. dzień miesiąca. Nabożeństwo fatimskie rozpocznie się różańcem o 15:30, a procesja z figurą i świecami będzie po mszy o 16:00. W tym dniu kolekta specjalna na spłatę remontu dachu.

Szymon ŁABUŚ                       par. Wilkowyje
Anna TRYBA                           par. Wilkowyje