OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13.06.2021 – 11. NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Aktualne zasady udziału w mszach i nabożeństwach:
    • wewnątrz może być zajętych 50% miejsc, do tego limitu nie wlicza się osób w pełni zaszczepionych; ze względu na brak możliwości sprawdzania tego faktu, liczę na odpowiedzialność i zdrowy rozsądek wiernych w zajmowaniu miejsc;
    • w kościele nadal przestrzegamy zasady „dezynfekcja – dystans – maseczki”;
    • można znów korzystać z miejsc na chórze po prawej stronie, otwarte są również boczne drzwi wejściowe;
    • osoby pozostające na zewnątrz mogą korzystać z krzeseł, a przy zachowaniu odpowiedniego dystansu nie muszą używać maseczek;
    • od przyszłej niedzieli odwołana zostaje dyspensa od udziału w obowiązkowych mszach, tym samym nie będzie już obrzędu Komunii o 10:30.
  2. Dziś kolekta specjalna na spłatę remontu dachu. Przy tej okazji dziękuję za ofiary złożone w dniu Bożego Ciała, za które został odnowiony witraż św. Jana Pawła II.
  3. Nabożeństwo fatimskie rozpocznie się dziś różańcem o 15:30, a procesja z figurą i świecami będzie po mszy o 16:00.
  4. Jutro odbędzie się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Poprzez członków rady można przekazać propozycje dotyczące życia parafialnego lub inne kwestie wymagające przedyskutowania.
  5. W piątek po mszy wspólna koronka do Miłosierdzia Bożego.
  6. W sobotę specjalna msza za Dzieci Maryi i ministrantów. Zbiórka o 10:30 przy kościele i wspólne przejście do lasu, gdzie przy kapliczce msza zostanie odprawiona (w razie niepogody zostaniemy w kościele). Zapraszam też rodziców, dziadków i rodzeństwo oraz tych, którzy zastanawiają się nad dołączeniem do tych grup od września.
  7. Za tydzień kolekta na bieżące potrzeby parafii.

Szymon ŁABUŚ                       par. Wilkowyje
Anna TRYBA                           par. Wilkowyje