OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 11.07.2021 – 15. NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zasady sanitarne udziału w mszach i nabożeństwach:
    • wewnątrz może być zajętych 75% miejsc (do limitu nie wlicza się zaszczepionych);
    • w kościele przestrzegamy zasady „dezynfekcja – dystans – maseczki”;
    • na zewnątrz przy zachowaniu dystansu nie trzeba używać maseczek.
  2. Dziś kolekta specjalna na spłatę remontu dachu. Bóg zapłać za wasze ofiary.
  3. We wtorek wieczór fatimski. Rozpocznie się o 19:00 mszą świętą, po niej różaniec i procesja z figurą (proszę zabrać świece z okapnikami).
  4. W piątek przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel, na mszę zapraszam zwłaszcza osoby noszące szkaplerz. Po mszy wspólna koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. Za tydzień kolekta na bieżące potrzeby parafii.
  6. Przez szereg miesięcy ograniczeń związanych z pandemią tęskniliśmy za różnymi aktywnościami, których nie można było realizować. Aby to sobie powetować, w tym roku odpust parafialny będzie miał bardziej rozbudowany program:
    • od piątku 23 lipca nowenna przed odpustem (modlitwa wieczorna w kościele);
    • w sobotę 31 lipca agapa z piwną niespodzianką;
    • w niedzielę 1 sierpnia koncert organowy;
    • we wtorek 3 sierpnia jednodniowa pielgrzymka (główny punkt programu to nawiedzenie sanktuarium NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej).
    • Szczegóły znajdują się na plakatach, na stronie internetowej i Facebooku. Jeżeli te propozycje się sprawdzą, forma świętowania odpustu będzie podobna w następnych latach.