Menu Zamknij

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 08.08.2021 – 19. NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Ksiądz Arcybiskup zaprasza kobiety i dziewczęta na pielgrzymkę do Piekar Śląskich, która odbędzie się w niedzielę 22 sierpnia.
  2. Dziękuję zaangażowanym w przygotowanie odpustu parafialnego z wydarzeniami towarzyszącymi i wszystkim, którzy skorzystali z okazji, by budować wspólnotę.
  3. Dziś kolekta na Wydział Teologiczny UŚ.
  4. W piątek 13. dzień miesąca, zapraszam na wieczór fatimski, który rozpocznie się mszą o 19:00, następnie różaniec i procesja z figurą Matki Bożej. Uczestnicy niech zabiorą świece. Będzie też możliwość nabycia świec i okapników (w formie lampionów).
  5. W sobotę nie będzie adoracji o 15:30, ponieważ o 19:00 odbędzie się modlitewny wieczór z adoracją, przy śpiewie pieśni z Taizé. Będzie to duchowe przygotowanie do uroczystości Wniebowzięcia NMP, którą obchodzimy za tydzień.
  6. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna na spłatę remontu dachu.

Zapowiedzi przedślubne:
Aleksandra ŚLEZIAK         par. bł. Karoliny, Tychy
Artur URBAN                      par. Wilkowyje