OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22.08.2021 – 21. NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Piekar Śląskich. Kolekta na bieżące potrzeby parafii.
  2. W czwartek uroczystość NMP Częstochowskiej.
  3. Choć nasza parafia wciąż spłaca należność za remont dachu (obecnie jest jeszcze do spłaty 135.000 zł), jesteśmy zmuszeni przeprowadzić kolejną inwestycję – wymianę okien we wieżyczce (świetliku). Okna zostały zamówione 4 lata temu i są wykonane. Sprawy nie można już odkładać – po pierwsze ze względu na zobowiązanie wobec wykonawcy, po wtóre z powodu fatalnego stanu obecnych okien, które przeciekają przy mocniejszym deszczu. Na remont potrzebujemy 47.000 zł, których parafia nie posiada. Pierwsza nadzwyczajna kolekta na ten cel będzie za tydzień, a następnie 26 września. Zastanówmy się, jak można inaczej pozyskać środki – może są firmy czy przedsiębiorstwa, które mogłyby nam pomóc?

Zapowiedzi przedślubne:
Agnieszka GABRYŚ           par. Świętej Rodziny, Tychy