Menu Zamknij

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 05.09.2021 – 23. NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś kolekta na potrzeby archidiecezji – na działalność edukacyjno-wychowawczą wśród młodzieży i utrzymanie kościoła akademickiego.
  2. Bardzo dziękuję za ofiary złożone w minioną niedzielę na wymianę okien – kolekta wyniosła 5.500 zł, dodatkowo kilka osób dokonało przelewów na kwotę 3.500 zł.
  3. W środę msza w intencji zmarłych mieszkańców ulic Browarowej i Sosnowej oraz zmarłych z rodzin tam mieszkających.
  4. W sobotę Dzieci Maryi i ministranci będą uczestniczyć w mszy na rozpoczęcie roku formacyjnego. Przygotowanie liturgii o 10:00, następnie Eucharystia.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość NMP Piekarskiej, głównej patronki achidiecezji. Kolekta na spłatę remontu dachu. Przed kościołem zbiórka na pomoc dla uchodźców z Afganistanu, organizowaną przez Caritas.
  6. W zakrystii można nabyć specjalne wydanie Gościa Niedzielnego, poświęcone dwom kandydatom na ołtarze: Stefanowi Wyszyńskiemu i Elżbiecie Róży Czackiej.
  7. Na stronie internetowej w zakładce Kancelaria znajdują się formularze zgłoszeniowe dla kandydatów do bierzmowania i pierwszej Komunii Świętej. Zgłoszenia należy złożyć w kancelarii parafialnej do 23.09. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędzie się w piątek 24.09 (msza o 18:00), a rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii w sobotę 25.09 o 17:00.
  8. Komenda Miejska Policji ostrzega przed nowymi oszustwami związanymi z platformą OLX i komunikatorem WhatsApp. Szczegółowe informacje w tej sprawie znajdują się w gablotce.