Menu Zamknij

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12.09.2021 – UROCZYSTOŚĆ NMP PIEKARSKIEJ

  1. Obchodzimy dziś uroczystość NMP Piekarskiej, głównej patronki archidiecezji. Kolekta na spłatę remontu dachu, zaś przed kościołem zbiórka na pomoc dla uchodźców z Afganistanu, organizowaną przez Caritas.
  2. W poniedziałek zapraszam na wieczór fatimski. Rozpocznie się mszą świętą o 19:00, następnie różaniec i procesja z figurą. Proszę zabrać świece z okapnikami.
  3. W piątek po mszy odmówimy wspólnie koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  4. W przyszłą niedzielę o 11:00 będzie odprawiona msza żniwna, w podziękowaniu za tegoroczne zbiory i o błogosławieństwo Boże dla rolników. Płody ziemi, które będą wykorzystane do dekoracji, należy przynieść najpóźniej do piątku po mszy i złożyć je w tyle kościoła od strony zakrystii. Kolekta na Wydział Teologiczny UŚ.
  5. Na stronie internetowej w zakładce Kancelaria znajdują się formularze zgłoszeniowe dla kandydatów do bierzmowania i pierwszej Komunii Świętej. Zgłoszenia należy pobrać, wypełnić i złożyć w kancelarii parafialnej do 23.09. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędzie się w piątek 24.09 (msza o 18:00), a rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii w sobotę 25.09 o 17:00.
  6. Zachęcamy do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego na projekty dotyczące naszej dzielnicy (do 20.09).