Menu Zamknij

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19.09.2021 – 25. NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś w naszej parafii dożynki. O 11:00 msza żniwna, w podziękowaniu za tegoroczne zbiory i o błogosławieństwo Boże dla rolników. Dziękuję za udekorowanie kościoła i za przyniesione płody ziemi. Kolekta na Wydział Teologiczny UŚ.
  2. Zbiórka na pomoc dla uchodźców z Afganistanu wyniosła 1500 zł. Bóg zapłać.
  3. W środę msza za zmarłych mieszkańców ulic Leśnej i Obywatelskiej oraz zmarłych z rodzin tam mieszkających.
  4. Za tydzień kolekta na wymianę okien we wieżyczce (świetliku). Dziękuję wszystkim, którzy do tej pory wsparli parafię datkami na ten cel.
  5. Na stronie internetowej w zakładce Kancelaria znajdują się formularze zgłoszeniowe kandydatów do bierzmowania i pierwszej Komunii Świętej. Zgłoszenia należy pobrać, wypełnić i złożyć w kancelarii parafialnej do 23.09 – jest to termin nieprzekraczalny.
  6. Młodzież szkół średnich oraz kandydatów do bierzmowania zapraszam w piątek na MOST. Pod tą nazwą kryje się pomysł na grupę młodzieżową: M to Modlitwa, bo bez niej nic nie zdziałamy; O to Obecność, bo bez ciebie się nie uda; S to Spotkanie, bo człowiek potrzebuje człowieka; T to Tęsknota, bo masz zapragnąć przyjść znowu. Modlitwę rozpoczniemy w kościele o godzinie 18:00, następnie zapraszam do salki na spotkanie i poczęstunek z niespodzianką.
  7. W sobotę o 17:00 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  8. Do jutra można głosować na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego.