OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26.09.2021 – 26. NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś kolekta na wymianę okien we wieżyczce (świetliku). Bóg zapłać za ofiary.
  2. W piątek rozpoczyna się październik. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe, które będą odprawiane:
    • w poniedziałki i środy o 17:30,
    • we wtorki i czwarki o 7:30,
    • w piątki, soboty i niedziele po mszy o 16:00.
  3. W piątek zapraszam – zwłaszcza najmłodszych – do spowiedzi pierwszopiątkowej od 15:30. Msza będzie odprawiona w intencji dzieci, które obchodzą 1. rocznicę przyjęcia Komunii Świętej. Na koniec nabożeństwa różańcowego będzie też modlitwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W sobotę o 8:00 msza za członków Żywego Rózańca.
  5. Za tydzień kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne. Ksiądz arcybiskup prosi o ofiary, które pomogą w pracach remontowych, w powstaniu izby pamięci ks. Jana Machy oraz w zorganizowaniu uroczystości beatyfikacyjnej.
  6. Zbiórka elektrośmieci, organizowana przez Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” i spółkę Green Office Ecologic, odbędzie się we wtorek 5 października. W tyle kościoła znajdują się małe ulotki z informacjami, jakie urządzenia elektroniczne czy elektryczne nadają się do tej zbiórki. Akcja ma na celu wsparcie misjonarzy w krajach najuboższych.