Menu Zamknij

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10.10.2021 – 28. NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiejsza kolekta będzie przeznaczona na zakup opału. W ramach Dnia Papieskiego przed kościołem zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  2. Wspólnota Żywego Różańca obchodzi święto patronalne ku czci NMP Różańcowej. Msza w intencji grupy o 16:00, następnie różaniec i spotkanie w domu parafialnym.
  3. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe.
  4. W środę o 18:00 msza za zmarłych mieszkańców ulic Chłodniczej, Łąkowej, Młyńskiej i Wąskiej oraz za zmarłych z rodzin tam mieszkających. O 19:00 rozpocznie się ostatni w tym roku wieczór fatimski – w programie msza, różaniec i procesja z figurą. W tym dniu wyjątkowo nie będzie różańca o 17:30, a kancelaria będzie nieczynna.
  5. W kancelarii można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Proszę pamiętać, że z zasady nie odprawia się dodatkowych mszy, stąd dobrze jest termin rezerwować z wyprzedzeniem (zwłaszcza jeśli komuś zależy na sobocie czy niedzieli).
  6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła (kościół był konsekrowany 33 lata temu, 13 października). O 11:00 będzie odprawiona msza za parafian, a także za żyjących i zmarłych fundatorów, budowniczych i dobrodziejów naszego kościoła. W tym dniu kolekta specjalna na remont dachu.