Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie 20.02.2022 – 7. niedziela zwykła

  1. Dziś kolekta na bieżące potrzeby parafii, a przy wejściu zbiórka na wewnętrzny fundusz „Podziękuj Pomocnikom Parafii”. Bóg zapłać za wasze ofiary.
  2. Do końca roku jest niemal 200 wolnych intencji mszalnych. To aż 40% wszystkich zaplanowanych mszy. Zachęcam do zamawiania. Można też informować waszych bliskich z okolicznych parafii, gdzie często wolnych terminów już dawno nie ma.
  3. Za tydzień kolekta na remonty. Chciałbym unikać prowadzenia inwestycji w trybie „najpierw realizacja, potem długotrwałe spłacanie”. Lepiej, aby parafia wpierw miała odpowiednie środki, aby inwestycje rozpoczynać. Przed nami ostatnia faza remontu salek, a w najbliższej możliwej perspektywie – konieczna wymiana drzwi w kościele.
  4. Pod koniec ubiegłego roku w kinach wyświetlano film „Fatima”. Obecnie jest on dostępny na Internecie poprzez platformę wydawnictwa Rafael. W zakrystii można w cenie 5 zł nabyć voucher ze specjalnym kodem, który po rejestracji i zalogowaniu umożliwi obejrzenie filmu.
  5. Parafialne rekolekcje wielkopostne pod hasłem „Ranczolekcje 2.0” odbędą się w dniach 25–27 marca. Rekolekcje poprowadzi ks. Dariusz Kamiński, wikariusz parafii Świętej Rodziny. Każdy chętny będzie mógł wziąć udział w rekolekcjach w wybrany przez siebie sposób – poprzez wydarzenia w kościele, na kanale internetowym czy w plenerze. Szczegółowy program publikujemy osobno.