Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie 24.04.2022 – 2. niedziela Wielkanocy, czyli Miłosierdzia Bożego

  1. Dziś 2. niedziela wielkanocna, nazywana też świętem Miłosierdzia Bożego. Z tej racji o 15:30 specjalne nabożeństwo. Kolekta jest przeznaczona na Caritas, a po mszy zbiórka na wewnętrzny fundusz „Podziękuj Pomocnikom Parafii”.
  2. W poniedziałek przypada święto św. Marka, po mszy modlitwa o urodzaje.
  3. W środę msza za mieszkańców ulicy Mikołowskiej.
  4. Za tydzień kolekta na inwestycje i remonty. W tym dniu zaczyna się maj, pierwsze nabożeństwo majowe będzie odprawione przy figurze po mszy o 16:00.
  5. Już dziś serdecznie zapraszamy na parafialny festyn rodzinny, który odbędzie się w sobotę 28.05. Za dwa tygodnie po mszach będzie sprzedawane ciasto, z którego dochód chcemy przeznaczyć na zorganizowanie festynu. Szczegóły wkrótce.