Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie 03.07.2022 – 14. niedziela zwykła

  1. Dziś kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. O 7:30 adoracja zakończona modlitwą o powołania do służby Bożej, o 8:00 w tej intencji msza święta.
  3. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na spłatę należności za remont dachu. W tym dniu przypada święto gradowe – pamiątka wydarzeń sprzed niemal 200 lat, gdy nad ówczesnym księstwem pszczyńskim przeszła burza z gradobiciem, która wyrządziła na Wilkowyjach ogromne szkody. Msza o Boże błogosławieństwo i opiekę nad domostwami, zagrodami i polami będzie o 11:00, a po niej specjalne nabożeństwo dziękczynno-błagalne.
  4. Zbliża się uroczystość odpustowa, która przypada w tym roku 7 sierpnia. Podobnie jak przed rokiem, będziemy ją obchodzić poprzez różne wydarzenia towarzyszące, przede wszystkim nowennę. Szczegóły już wkrótce.