Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterske 11.09.2022 – 24. niedziela zwykła

 

  1. Dziś kolekta na spłatę remontu dachu.
  2. W poniedziałek przypada uroczystość NMP Piekarskiej, głównej patronki naszej archidiecezji.
  3. We wtorek wieczór fatimski, który przygotowuje Róża św. Jacka. O 19:00 msza, po niej różaniec i procesja z figurą.
  4. W środę rozpoczynamy kolejny cykl mszy za zmarłych z poszczególnych rejonów naszej parafii. Zapraszam w tym dniu do modlitwy za zmarłych z ulic Browarowej i Sosnowej oraz za zmarłych z rodzin tam mieszkających.
  5. W piątek po mszy koronka do Miłosierdzia Bożego.
  6. W sobotę o 10:00 msza za Dzieci Maryi i ministrantów na rozpoczęcie roku formacji. Zapraszam członków tych grup wraz z rodzinami.
  7. W przyszłą niedzielę na mszy o 11:00 uroczystość żniwna – wraz z rolnikami będziemy prosili o błogosławieństwo dla nich i dla ich pracy, dziękując Bogu za tegoroczne plony. Kolekta na Wydział Teologiczny UŚ, a przed kościołem zbiórka na wewnętrzny fundusz „Podziękuj Pomocnikom Parafii”.
  8. Informacje Rady Osiedla (szczegóły w gablotach osiedlowych):
  • do 19.09 można głosować na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego; preferowana jest forma elektroniczna poprzez stronę razemtychy.pl; głosy na kartach papierowych oddaje się w specjalnym punkcie w Centrum Balbina
  • do 27.09 można zgłaszać uwagi do planu zagospodarowania przestrzennego dla części Wilkowyj