Ogłoszenia duszpasterskie 09.10.2022 – uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła

1. Obchodzimy dziś w liturgii uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła (w czwartek miną 34 lata od tego wydarzenia). Kolekta na spłatę remontu dachu. Dziś różaniec prowadzi Róża św. Barbary.
  2. W środę zapraszam na mszę o 18:00 za zmarłych mieszkańców ulic Chłodniczej, Łąkowej, Młyńskiej i Wąskiej oraz za zmarłych z rodzin tam mieszkających.
  3. W czwartek ostatni tegoroczny wieczór fatimski. Za jego przygotowanie odpowiada Parafialna Rada Duszpasterska. Msza o 19:00, po niej różaniec i procesja. W tym dniu wyjątkowo nie będzie nabożeństwa różańcowego przed poranną mszą.
  4. W sobotę różaniec poprowadzi grupa młodzieżowa.
  5. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki archidiecezji. Różaniec poprowadzi Róża św. Anny. Kolekta będzie przeznaczona na zakup opału. W tym dniu Kościół w Polsce obchodzi Dzień Papieski, dlatego będzie też możliwość wsparcia Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.