Ogłoszenia duszpasterskie 06.11.2022 – 32. niedziela zwykła

1. Dziś kolekta na renowację krypty katedry.
  2. Zapraszam do wtorku na różaniec za zmarłych zalecanych. Ponieważ kalendarz intencji jest w najbliższym czasie zapełniony, msze za naszych zmarłych zalecanych będą odprawione poza parafią.
  3. W środę msza za zmarłych mieszkańców ulic Dojazdowej, Granicznej i Wałowej oraz za zmarłych z rodzin tam mieszkających. O 19:00 w Salce Anielskiej odbędzie się spotkanie organizacyjne tworzącej się grupy lektorów.
  4. W piątek obchodzimy narodowe Święto Niepodległości. Zachęcam do modlitwy za Ojczyznę i do wywieszenia flag.
  5. Za tydzień kolekta na spłatę remontu dachu. Jest to Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, będzie więc także możliwość wsparcia Fundacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie – tym razem środki trafią na Ukrainę.
  6. Od dziś można nabywać kalendarz Boski Adwent z czekoladkami, zadaniami oraz kodami QR do filmików, które pomogą dzieciom lepiej przeżywać adwentowy czas.
  7. Plan odwiedzin duszpasterskich znajduje się na stronie internetowej i w gablotce, można także zabrać kartkę z planem (na stojaku z prasą).
  8. Instytut Niedziela, wydawca tygodnika o tej samej nazwie, proponuje zapoznanie się z nowym kolorowym magazynem „Bliżej Życia z Wiarą”. W tyle kościoła wyłożony jest darmowy numer. Można go zabrać i ewentualnie poinformować, czy ktoś byłby zainteresowany zabywaniem tego czasopisma w przyszłości.