Ogłoszenia duszpasterskie 15.01.2023 – 2. niedziela zwykła

1. Dziś kolekta na potrzeby archidiecezji – funkcjonowanie instytucji apostolstwa słowa (m.in. Radia eM). Po mszach zbiórka na fundusz „Podziękuj Pomocnikom Parafii”.
  2. W środę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. W piątek przypada w naszej parafii dzień adoracji w ramach diecezjalnej adoracji wiecznej. Wystawienie rozpocznie się o 8:00 i potrwa do rozpoczęcia mszy o 16:00. Dla zapewnienia stałej obecności proszę o zapisanie się na półgodzinne dyżury (po jednej lub dwie osoby). Grafik znajduje się przy wejściu. Wszystkich zachęcam, by przyjść w tym dniu na modlitwę osobistą – przypominam, że półgodzinna adoracja umożliwia zyskanie odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Z racji III piątku miesiąca po mszy koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego. Kolekta na bieżące potrzeby parafii.
  5. Odwiedziny duszpasterskie:
  • nd 15.01 o 13:00 – ul. Wawrzynowa i Wichrowa (tylko do zgłoszonych)
  • sb 28.01 o 10:00 – ul. Browarowa 4A-4, Leśna 59 (tylko do zgłoszonych, zgłoszenia przyjmowane są w kancelarii)
  • nd 29.01 o 13:00 – termin dodatkowy – ze względu na duże zainteresowanie na ten termin nie przyjmuję już zgłoszeń, można natomiast zgłaszać się na sobotę 28.01