Ogłoszenia duszpasterskie 22.01.2023 – 3. niedziela zwykła

1. Dziś obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Przy wyjściu z kościoła znajduje się koszyk z cytatami biblijnymi w formie zwitków – można więc „poczęstować się” słowem Bożym, by rozważać je w najbliższym czasie. Kolekta na potrzeby parafii.
  2. W sobotę od 9:00 odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną. Można zgłaszać ich w godzinach otwarcia kancelarii.
  3. Za tydzień zapraszam o 18:00 na modlitwę z kolędowaniem. Kolekta na zakup opału.
  4. Odwiedziny duszpasterskie:
  • sb 28.01 o 10:00 – ul. Browarowa 4A-4, Leśna 59 (tylko do zgłoszonych, zgłoszenia przyjmowane są w kancelarii)
  • nd 29.01 o 13:00 – termin dodatkowy – ze względu na duże zainteresowanie na ten termin nie przyjmuję nowych zgłoszeń, można zgłaszać się na sobotę 28.01
  1. Jeszcze dwa anioły czekają na fundatorów. Cena figury 1.200 zł – na cel charytatywny (zakup protez dla Amelki z Żor).
  2. Na przełomie czerwca i lipca z parafii św. Ojca Pio wyrusza pielgrzymka do Portugalii. Zainteresowani proszeni są o kontakt z biurem EK Travel (tel. 609 212 554, e-mail biuro@ektravel.pl; szczegóły na ektravel.pl).