Ogłoszenia duszpasterskie 23.04.2023 – 3. niedziela Wielkanocy

1. Dziś 3. niedziela wielkanocna. Kolekta na bieżące potrzeby parafii.
  2. Wyjątkowo we wtorek zapraszam mieszkańców ulicy Mikołowskiej na mszę w ich intencji. W tym dniu przypada święto św. Marka, po mszy modlitwa o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy. O 19:00 spowiedź kandydatów do bierzmowania, potem próba wraz ze świadkami.
  3. W środę na mszy o 17:00 grupa młodzieży otrzyma z rąk biskupa Adam Wodarczyka sakrament bierzmowania. Nie ma w tym dniu mszy o 18:00.
  4. W piątek o 18:00 MOST – zapraszam młodzież najpierw na modlitwę uwielbienia do kościoła, a po niej spotkanie.
  5. Za tydzień 4. niedziela wielkanocna, nazywana Niedzielą Dobrego Pasterza. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Powołania, a kolekta będzie przeznaczona na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.
  6. Już teraz zapraszam na 2. parafialny piknik rodzinny, który planujemy w sobotę 13.05. Szczegóły wkrótce.