Ogłoszenia duszpasterskie 18.06.2023 – 11. niedziela zwykła

1. Dziś kolekta na inwestycje i remonty.
  2. W piątek kończy się rok szkolny. Msza dziękczynna będzie odprawiona o godz. 8:00. O 18:00 ostatni w tym roku szkolnym MOST – zaczniemy modlitwą o 18:00, potem dalsza część spotkania.
  3. W sobotę odwiedziny chorych i straszych parafian z posługą sakramentalną. Należy zgłosić chętnych w kancelarii parafialnej.
  4. Za tydzień kolekta na potrzeby Stolicy Apostolskiej (tzw. Świętopietrze).
  5. W lipcu i sierpniu, a także w kolejnych miesiącach jest wiele wolnych intencji mszalnych, również w niedziele. Zachęcam do zamawiania.
  6. Informuję, że w roku szkolnym 2023/24 nie będzie przygotowania do bierzmowania. Uczniowie obecnej kl. VI i VII będą mieli możliwość przyjęcia bierzmowania w naszej parafii wspólnie w roku 2025, po przygotowaniu w roku szkolnym 2024/25.
  7. Pamiętajmy o spełnianiu praktyk religijnych również podczas wyjazdów urlopowych. Do organizatorów wakacyjnego wypoczynku dzieci warto skierować pismo z prośbą o umożliwienie dzieciom zwłaszcza udziału w niedzielnej mszy.
  8. Przypominam, że co roku w pierwszą niedzielę sierpnia (w tym roku 06.08) mamy uroczystość odpustową. Przewidujemy z tej okazji bogaty program. Zachęcam do obecności w tym czasie w parafii i do wzięcia udziału w tych różnych wydarzeniach.