Ogłoszenia duszpasterskie 13.08.2023 – 19. niedziela zwykła

1. Dziś kolekta na Wydział Teologiczny UŚ, a po mszy możliwość wsparcia funduszu „Podziękuj Pomocnikom Parafii”. Wieczór fatimski rozpocznie się mszą o 16:00, po niej różaniec i procesja z figurą. Za przygotowanie odpowiada Roża św. Józefa.
  2. We wtorek obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to jedno z sześciu obecnie obowiązujących świąt nakazanych – msze według porządku niedzielnego. Przy każdej mszy błogosławieństwo ziół i kwiatów. Kolekta na bieżące potrzeby parafii. Kancelaria w tym dniu nieczynna.
  3. W piątek po mszy koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. Za tydzień kolekta na pokrycie kosztu opału. W tym dniu odbędzie się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Piekar Śląskich – szczegóły wydarzenia na plakacie w gablotce. Wyjazd busa z naszej parafii o 7:45 z parkingu przy kościele.