Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie 27.08.2023 – 21. niedziela zwykła

 

  1. Dziś kolekta na potrzeby archidiecezji – działalność edukacyjno-wychowawczą wśród młodzieży i utrzymanie kościoła akademickiego.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
  • w piątek ze względu na trwające jeszcze wakacje msza o 16:00 nie będzie typową mszą szkolną przygotowywaną przez dzieci; jednak chętnych zapraszam o 15:30 do spowiedzi, potem na mszę i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
  • w sobotę o 8:00 msza w intencji członków Żywego Różańca; będą też odwiedziny chorych, których proszę zgłaszać w kancelarii (przez pomyłkę nie ogłosiłem odwiedzin chorych na ostatnią sobotę sierpnia).
  1. W przyszłą niedzielę kolekta na inwestycje i remonty w naszej parafii. Chciałbym tego dnia po mszy o 8:00 zaprosić na spotkanie „Kafyj z farorzym”. Oprócz wypicia wspólnej kawy będzie też okazja do rozmowy na mniej lub bardziej poważne tematy. Jeśli spotka się to z pozytywnym przyjęciem, spotkania takie mogłyby się odbywać regularnie co niedzielę.
  2. Już dziś chcę również zaprosić do udziału w katechezie dorosłych. Więcej na ten temat powiem za tydzień. Dziś jedynie chciałem przekazać, że spotkania będą się odbywać w pierwsze wtorki o 18:45 – pierwsza katecheza będzie się więc 5 września.