Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie 17.09.2023 – 24. niedziela zwykła

 

  1. Dziś uroczystość żniwna. Msza o 11:00 w intencji rolników o błogosławieństwo dla nich i dla ich pracy oraz z podziękowaniem Bogu za tegoroczne plony. Kolekta zostanie przekazana parafii Mąkołowiec na potrzeby budowy kościoła.
  2. W sobotę o 10:00 zapraszam na spotkanie Dzieci Maryi (w salce anielskiej) i ministrantów (w kościele). Zachęcam też nowe osoby, aby dołączyły do tych grup.
  3. Za tydzień kolekta na pokrycie kosztów opału.
  4. Na parafialnej stronie internetowej w zakładce „Sakramenty” znajduje się formularz zgłoszenia dziecka do I Komunii Świętej. Proszę rodziców o pobranie go, wypełnienie i dostarczenie do kancelarii parafialnej do czwartku 28 września. Pierwsze spotkanie rodziców odbędzie się w sobotę 30 września o 17:00.
  5. Na pierwsze spotkanie niedzielne „Kafyj z farorzym” przyszło 20 osób, jednak na kolejnym nie było nikogo. Można z tego wnioskować, że nie ma zapotrzebowania na cotygodniowe spotkania, będziemy więc organizować je okazjonalnie, np. raz w miesiącu. Ogłaszane będą z tygodniowym wyprzedzeniem.
  6. Chór gospel God’s Property zaprasza na koncert, który odbędzie się w przyszłą niedzielę w kościele św. Jana Chrzciciela po mszy o 12:00.