Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – 28. niedziela zwykła

 

 1. Z całego serca dziękuję wszystkim parafianom zaangażowanym w przygotowanie Warsztatów Anielskiej Muzyki. Byli to: Szymon Zdziebko – pomysłodawca i główny organizator; wolontariusze w biurze i punkcie przyjęć; osoby, które udostępniły domy na próby w sekcjach głosowych i na noclegi; osoby, które pomagały w kuchni, w noszeniu stołów i krzeseł, przewożeniu niezbędnych wypożyczanych sprzętów. Prowadzący i uczestnicy byli bardzo wdzięczni i zadowoleni.
 2. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe:
 • nd 16:45 – różaniec przy grocie – prowadzą lektorzy
 • pn 7:30 – o błogosławieństwo Boże dla Śląska
 • wt 17:30 – za kapłanów, zwłaszcza przeżywających kryzys
 • śr 17:30 – za lekarzy i całą służbę zdrowia (z okazji ich święta)
 • cz 7:30 – za prześladowanych za wiarę w Jezusa
 • pt 16:30 – o nawrócenie dla zobojętniałych grzeszników (z racji III piątku miesiąca)
 • sb 16:45 – różaniec przy figurze na dziedzińcu – prowadzą ministranci
 1. Grupa Dzieci Maryi chce znów zorganizować akcję „Misyjny kołocz”. Bardzo prosimy o upieczenie ciast i przyniesienie ich w sobotę od 10:00 do 11:00 do domu parafialnego. Ciasto będzie sprzedawane po mszach niedzielnych (też w sobotę), a dochód przekażemy na projekt misyjny.
 2. Za tydzień Niedziela Misyjna, kolekta będzie przeznaczona na misje. W tym dniu wraz z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii udamy się na różaniec do leśnej kapliczki. Zapraszam wszystkich chętnych – wyruszymy z Wilczego Kąta o 15:00, modlitwę odmówimy po części w drodze tam i z powrotem, zaś przy kapliczce pobłogosławię przyniesione różańce.
 3. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych na przyszły rok z okazji urodzin, jubileuszy itp. Po 22.10 będzie można zgłaszać także intencje za zmarłych.