Ogłoszenia duszpasterskie 21.01.2024 – 3. niedziela zwykła

1. Dziś obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Przy wyjściu z kościoła znajduje się koszyk z cytatami biblijnymi w formie zwitków – można więc „poczęstować się” słowem Bożym, by rozważać je w najbliższym czasie. Kolekta na potrzeby archidiecezji. Po mszy możliwość wsparcia funduszu „Podziękuj Pomocnikom Parafii”.
  2. W piątek w kościele pw. św. Marii Magdaleny odbędzie się wieczór chwały, początek o 19:45. Zaprasza wspólnota Galilea.
  3. W sobotę od 9:00 odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną. Można zgłaszać ich w godzinach otwarcia kancelarii.
  4. Za tydzień o 18:00 odbędzie się wieczór kolędowy zatytułowany „Upadli na kolana”. Muzycznie poprowadzą nas w modlitwie organiści: Przemysława Jasiński i Franciszek Kukla oraz schola Wilcza 11. Gorąco zapraszam.
  5. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na opał.