Ogłoszenia duszpasterskie 28.01.2024 – 4. niedziela zwykła

1. Dzisiejsza kolekta będzie przeznaczona na opał.
  2. W imieniu organistów, scholi Wilcza 11 i swoim własnym serdecznie zapraszam na godz. 18:00 na wieczór kolędowy „Upadli na kolana”. Chcemy wspólnie zakończyć tradycyjny czas śpiewania kolęd.
  3. W czwartek o 7:30 adoracja zakończona modlitwą o nowe święte powołania do służby Bożej, w tej intencji msza o 8:00.
  4. Z racji ferii piątkowa msza nie będzie mszą szkolną, ale dzieci obecne w parafii chcę zaprosić do spowiedzi o 15:30. W tym dniu przypada święto Ofiarowania Pańskiego – dzień życia konsekrowanego. Na mszę proszę zabrać świece gromniczne. Kolekta na zakony kontemplacyjne. Po mszy nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, a także antycypowane błogosławieństwo św. Błażeja.
  5. W sobotę trzecie w bieżącym cyklu nabożeństwo pierwszosobotnie. Rozpocznie się o 7:45 rozmyślaniem. O 8:00 msza za członków Żywego Różańca, błogosławieństwo św. Błażeja, a potem modlitwa różańcowa. Błogosławieństwo św. Błażeja będzie także po mszy o 16:00.
  6. Za tydzień kolekta na bieżące potrzeby parafii. Po mszach możliwość wsparcia funduszu „Podziękuj Pomocnikom Parafii”.
  7. Zbliża się 40. rocznica powstania naszej parafii, co stało się 12 lutego 1984 r. (w tyle kościoła można zobaczyć kopię dekretu wydanego przez bpa Bednorza). Tę ważną rocznicę podkreślimy przez szereg wydarzeń: koncert, uroczystą mszę, nietypowe rekolekcje wielkopostne, wyjątkowe nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Już za tydzień szczegółowe informacje.