Ogłoszenia duszpasterskie 31.03.2024 – Niedziela Wielkanocy Zmartwychwstania Pańskiego

31.03.2024 – Niedziela Wielkanocy Zmartwychwstania Pańskieg

1. Dziś Niedziela Wielkanocy Zmartwychwstania Pańskiego, największa chrześcijańska uroczystość. Po mszy o 8:00 koronka do Miłosierdzia Bożego (w ramach nowenny). O 15:30 zapraszam na nieszpory świąteczne. Kolekta na potrzeby bieżące.
  2. W poniedziałek (tzw. drugi dzień świąt) msze według porządku niedzielnego. Po mszy o 8:00 koronka do Miłosierdzia Bożego. Kolekta będzie przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ.
  3. Od wtorku do soboty po mszy koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. We wtorek ósma katecheza dorosłych, temat: „Świeżość starych modlitw”.
  5. W czwartek o 7:30 adoracja zakończona modlitwą w intencji powołań do służby Bożej, o 8:00 msza w tej intencji.
  6. W piątek o 16:00 msza szkolna.
  7. W sobotę o 7:45 rozmyślanie na rozpoczęcie ostatniego w tym cyklu nabożeństwa do Niepokalanego Serca NMP. O 8:00 msza w intencji członków Żywego Różańca, a po mszy różaniec. Powraca adoracja Najświętszego Sakramentu o 15:30.
  8. Za tydzień w 2. niedzielę wielkanocną obchodzimy święto Miłosierdzia Bożego. Z tej racji o 15:30 specjalne nabożeństwo. Kolekta będzie przeznaczona na Caritas, a po mszach zbiórka na wewnętrzny fundusz „Podziękuj Pomocnikom Parafii”.