Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie 05.05.2024 – 6. niedziela Wielkanocy

 

  1. Dziś kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne. Po mszach możliwość zakupu domowego ciasta – dochód ze sprzedaży chcemy przeznaczyć na organizację pikniku rodzinnego.
  2. Zapraszam na nabożeństwa majowe – we wtorek i środę o 17:30, w piątek i niedzielę po mszy o 16:00, zaś w sobotę na rozpoczęcie pikniku.
  3. We wtorek o 18:45 w salce papieskiej kolejna katecheza dorosłych. Temat: „Tradycja nowych modlitw”.
  4. W środę uroczystość św. Stanisława. Zapraszam na mszę w intencji mieszkańców ulic: Dojazdowej, Granicznej i Wałowej.
  5. W piątek rozpoczyna się nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego, stosowne modlitwy będą dołączane do nabożeństw. O 19:30 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Członkom rady można zgłaszać tematy czy kwestie do konsultacji.
  6. W sobotę odbędzie się 3. parafialny festyn rodzinny. Rozpoczniemy go modlitwą przy grocie lurdzkiej o 12:00. Nie zabraknie małej gastronomii, a także atrakcji dla dzieci – szczegóły na plakatach. Festyn zakończymy przed mszą o 16:00 (wyjątkowo w tym dniu nie będzie adoracji).
  7. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Kolekta będzie przeznaczona na inwestycje i remonty. Po mszach będzie możliwość złożenia ofiar na kwiaty do ołtarzy Bożego Ciała.