Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie 19.05.2024 – uroczystość Zesłania Ducha Świętego

 

  1. Dziś obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego, którą kończy się okres wielkanocny. Kolekta na bieżące potrzeby parafii.
  2. Zapraszam na nabożeństwa majowe w kościele – we wtorek i środę o 17:30, w piątek i niedzielę po mszy o 16:00.
  3. W środę o 18:00 zapraszam na mszę za mieszkańców ulic Szkolnej, Wawrzynowej, Wesołej, Wiklinowej i Wrzosowej.
  4. W sobotę od 8:30 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną, należy ich zgłaszać w kancelarii w godzinach urzędowania (można telefonicznie). O 12:00 zostanie odprawiona msza, podczas której grupa dzieci przyjmie po raz pierwszy sakrament Komunii Świętej. W tym dniu majowe odprawimy o 17:30 przy kapliczce w lesie.
  5. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Najświętszej Trójcy. Tego dnia odbywa się pielgrzymka mężczyzn do Piekar Śląskich. Kolekta na potrzeby archidiecezji, zaś po mszach możliwość wsparcia funduszu „Podziękuj Pomocnikom Parafii”.