Ogłoszenia duszpasterskie 02.06.2024 – 9. niedziela zwykła

1. Dziękuję wszystkim za przygotowanie uroczystości Bożego Ciała.
  2. Dziś kolekta na inwestycje i remonty.
  3. Do czwartku włącznie po mszach odbywać się będą procesje wokół kościoła.
  4. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszam o 8:00 na mszę w intencji powołań do służby Bożej. Wyjątkowo nie będzie adoracji, ze względu na procesję po mszy.
  5. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, po mszy będzie nabożeństwo. Z racji uroczystości nie obowiązuje post piątkowy.
  6. Za tydzień kolekta na Wydział Teologiczny UŚ.
  7. Młodzież obecnej kl. VIII i VII zainteresowaną przyjęciem bierzmowania w przyszłym roku szkolnym proszę o składanie zgłoszeń jeszcze przed rozpoczęciem wakacji. Formularz znajduje się na stronie internetowej, w zakładce „Sakramenty” – należy go wydrukować, wypełnić i oddać w kancelarii.
  8. Informuję z wyprzedzeniem, że w lipcu i sierpniu nie będzie mszy w niedziele o 16:00. Decyzja wynika z faktu, że w poprzednich latach w wakacje było wyraźnie mniej uczestników mszy, spadało też znacząco zainteresowanie zamawianiem intencji. (Przy okazji informuję, że w najbliższym czasie są wolne intencje w niedziele: 30.06 o 8:00, 14.07 o 8:00, 21.07 o 8:00, 28.07 o 8:00, 25.08 o 8:00, w sobotę 03.08 o 16:00 oraz około 30 intencji w dni powszednie w lipcu i sierpniu.)