Ogłoszenia duszpasterskie 09.06.2024 – 10. niedziela zwykła

1. Dziś kolekta na Wydział Teologiczny UŚ.
  2. W środę zapraszam na mszę za mieszkańców ulic Wiejskiej, Wilczej, Wilkowyjskiej i Wiśniowej.
  3. W czwartek wieczór fatimski: msza o 19:00, potem różaniec i procesja z figurą. Nabożeństwo prowadzi Róża św. Barbary. Proszę o zabranie świec z okapnikami.
  4. Za tydzień kolekta na bieżące potrzeby parafii.
  5. Organizowany jest jednodniowy wyjazd parafialnej grupy młodzieżowej w Beskidy, w czwartek 20 czerwca. Chętni, którzy chcieliby dołączyć, proszeni są o bezpośredni kontakt ze mną dziś po mszy.
  6. Młodzież obecnej kl. VIII i VII zainteresowaną przyjęciem bierzmowania w przyszłym roku szkolnym proszę o składanie zgłoszeń jeszcze przed rozpoczęciem wakacji. Formularz znajduje się na stronie internetowej, w zakładce „Sakramenty” – należy go wydrukować, wypełnić i oddać w kancelarii.
  7. W lipcu i sierpniu nie będzie mszy w niedziele o 16:00. W tych też miesiącach jest ponad 30 wolnych intencji, zarówno w niedziele, jak w dni powszednie – zachęcam do zamawiania.