Ogłoszenia duszpasterskie 04.08.2023 – odpust ku czci Matki Bożej Królowej Aniołów

1. Dziś uroczystość odpustowa. Kaznodzieją jest pochodzący z Wyr ks. Jakub Dąbrowski – witamy go w naszej parafii, życząc światła Ducha Świętego na dzisiejszą posługę. Msza o 8:00 będzie odprawiona za zmarłych od poprzedniego odpustu. Uroczystą sumę o 11:00 zakończymy procesją teoforyczną (w razie niepogody krótkie nabożeństwo w kościele). Kolekta przeznaczona na dokończenie wyposażenia nowej zakrystii. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli przygotować dzisiejszą uroczystość.
  2. W czwartek odbędzie się zapowiadana pielgrzymka autokarowa. Wyjazd z parkingu przy kościele o 7:00. W tym dniu nie będzie u nas mszy świętej, a kancelaria będzie nieczynna.
  3. Za tydzień kolekta na Wydział Teologiczny UŚ, a po mszach możliwość wsparcia funduszu „Podziękuj Pomocnikom Parafii”.