Ogłoszenia duszpasterskie 06.10.2024 – 27. niedziela zwykła

1. Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia w naszej parafii Warsztatów Anielskiej Muzyki.
  2. Dziś kolekta na potrzeby seminarium duchownego. Po mszach możliwość wsparcia funduszu „Podziękuj Pomocnikom Parafii”.
  3. Zapraszam do udziału w różańcu:
  • nd 16:45 – przy grocie lurdzkiej za chorych
  • pn 7:30 – za członków Żywego Różańca na całym świecie
  • wt 17:30 – za pracujących na rzecz parafii
  • śr 17:30 – o miłość w małżeństwach i rodzinach
  • cz 7:30 – o wytrwałość w dobrych postanowieniach
  • pt 16:30 – za budowniczych i dobrodziejów kościoła (z wystawieniem)
  • sb 19:30 – prowadzą członkowie rad parafialnych i Żywego Różańca
  1. W środę msza za zmarłych mieszkańców ulic Chłodniczej, Łąkowej, Młyńskiej i Wąskiej oraz za zmarłych z rodzin tam mieszkających.
  2. W sobotę ostatni tegoroczny wieczór fatimski (zgodnie z wprowadzoną zasadą, że jeśli 13. dzień miesiąca przypadnie w niedzielę, nabożeństwo fatimskie będzie w poprzedzającą sobotę). Msza o 19:00 w intencji parafialnych rad: duszpasterskiej i ekonomicznej. Członkowie tych rad przygotowują wieczór, a razem z Żywym Różańcem poprowadzą modlitwę różańcową. Na koniec procesja z figurą Matki Bożej, zabieramy świece z okapnikami.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła (miało to miejsce 36 lat temu). Podczas nabożeństwa różańcowego w tym dniu zostanie pobłogosławione wotum wdzięczności za 40 lat istnienia parafii – ryngraf z wizerunkiem Tronu Łaski. Kolekta na inwestycje i remonty. Jest to w naszej ojczyźnie także Dzień Papieski, dlatego przed kościołami w całym kraju zbiórka na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Do końca października zbieramy środki na budowę studni w Czadzie.

Licznik na dzień 29 września: 11.937,35 zł.