Ogłoszenia duszpasterskie 20.10.2024 – 29. niedziela zwykła

1. Dziś Niedziela Misyjna, kolekta przeznaczona na misje. Po każdej mszy można zakupić „Misyjny kołocz”, z którego dochód będzie przeznaczony na Adopcję Serca na rzecz Lukrecji z Kamerunu. Z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii udamy się na różaniec do leśnej kapliczki. Zapraszam wszystkich chętnych – wyruszymy z Wilczego Kąta o 15:00, modlitwę odmówimy po części w drodze tam i z powrotem, zaś przy kapliczce pobłogosławię przyniesione różańce.
  2. Zachęcam do modlitwy różańcowej. Intencje różańca w tym tygodniu:
  • pn 7:30 – za misjonarzy i misjonarki
  • wt 17:30 – za papieża Franciszka
  • śr 17:30 – za tych, którzy jeszcze nie znają Jezusa
  • cz 7:30 – za tych, którzy odeszli od Boga i Kościoła
  • pt 16:30 – za katechetów: Grażynę, Magdalenę i Karola
  • sb 16:45 – prowadzą Dzieci Maryi
  1. W przyszłą niedzielę kolekta na pokrycie kosztów opału.
  2. Przy obrazie Matki Bożej Częstochowskiej znajdują się dwa koszyczki. Do jednego można wrzucać różne intencje modlitewne, które będą odczytane podczas różańca za tydzień. Do drugiego wrzucamy wypominki (zalecki) – za zmarłych zalecanych będziemy odmawiać różaniec od 1 do 8 listopada.
  3. W kancelarii można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Od tego tygodnia można już zgłaszać także intencje za zmarłych.
  4. Zachęcam dzieci do udziału w konkursie plastycznym „Suknia dla Maryi”, który odbywa się w szkole podstawowej. Bliższe informacje u pani katechetki Magdaleny, która jest pomysłodawczynią konkursu.