Ogłoszenia duszpasterskie 11.08.2023 – 19. niedziela zwykła

1. Dziś kolekta na Wydział Teologiczny UŚ, a po mszach możliwość wsparcia funduszu „Podziękuj Pomocnikom Parafii”.
  2. We wtorek wieczór fatimski, przygotowuje go Róża św. Józefa. Rozpoczniemy mszą o 19:00, potem różaniec i procesja z figurą. Proszę o zabranie świec z okapnikami.
  3. W czwartek przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze będą o 8:00 i 11:00, ale też w środę o 18:00 msza będzie odprawiona z formularza uroczystości. Kolekta w tym dniu na bieżące potrzeby parafii.
  4. Za tydzień kolekta na pokrycie kosztów węgla opałowego.
  5. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” i firma Green Office Ecologic przeprowadzą akcję zbiórki elektrośmieci, która wspiera misjonarzy. Odbędzie się ona w poniedziałek 19 sierpnia. W tyle kościoła są ulotki z wyjaśnieniem, jakie rzeczy podlegają zbiórce.