Ogłoszenia duszpasterskie 18.08.2023 – 20. niedziela zwykła

1. Dziś świat żeński pielgrzymuje do Pani Piekarskiej, polecamy pątniczki w naszych modlitwach. Kolekta na pokrycie kosztów węgla opałowego.
  2. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” i firma Green Office Ecologic przeprowadzą akcję zbiórki elektrośmieci, która wspiera misjonarzy. Odbędzie się ona w poniedziałek. Miejscem składowania będzie jak zwykle narożnik parkingu naprzeciw probostwa. Bardzo proszę dostosować się do terminu i miejsca, by zachować maksymalny porządek. W tyle kościoła są ulotki z wyjaśnieniem, jakie rzeczy podlegają zbiórce.
  3. Za tydzień kolekta na potrzeby archidiecezji.
  4. W pierwszy piątek września odbędzie się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Chcemy zająć się nade wszystko programem pracy rocznej, a więc zaplanować akcje, ustalić priorytety działań ewangelizacyjnych. Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek pomysły czy uwagi, proszę o przekazanie ich członkom rady. Sugestie związane ze sprawami ekonomicznymi (inwestycje, remonty) zgłaszamy członkom Parafialnej Rady Ekonomicznej, zaś w kwestiach pomocowo-charytatywnych zwracamy się do pani Karoliny Gołomb-Stasieczek, która ten obszar koordynuje.